SURVARIUM.cz - Fórum | CZ-SK Fansite

Survarium LARP

Odeslat odpověď

:
Snažíme se omezit automatizované registrace na našem serveru, z toho důvodu je nutné, abyste napsali následující dvě slova do rámečku pod nimi.
Smajlíci
:pardon: :scratch_one-s_head: :shout: :biggrin: :i_am_so_happy: :kiss3: :crazy: :give_rose: :hi: :cool: :nea: :music: :unknown: :hang1: :mad: :lol: :yahoo: :wacko1: :kiss: :bad: :sorry: :sad: :girl_angel: :ireful: :air_kiss: :bye2: :drinks: :blush: :gamer: :mocking: :dance: :cray: :give_heart: :good: :bomb: :man_in_love: :blum1: :diablo: :shok: :rofl: :wink: :smile: :yes:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Survarium LARP

Re: Survarium LARP

Příspěvek od bobw » čtv 25. úno 2016 23:17:39

Ahoj, Survarium se mi fakt líbí, trochu jiný Stalker, ale s vlastním příběhem a zatím super prostředím. LARP je vždycky fajn, když je dobře připraven, má spád a vyvážené hráče. Takže vám fandím, na organizaci nemám čas (www.drcbrno.cz) vedu to tam a tím je řečeno vše. Ale! Máme v kostymérně tak 5-7 kompletů na postapo, ve zbrojnici cca 50 chladných a 10 airsoft zbraní. Vše je možné poskytnout do hry (jen za cenu opotřebení).

Robert Waschka
info@drcbrno.cz

Re: Survarium LARP

Příspěvek od Kemper » úte 03. bře 2015 11:50:10

Morbidek -> Tento malý ústecký Stalker není od Rebjat, ale od STC. Je to i koncepčně úplně jiná akce.

Re: Survarium LARP

Příspěvek od Morbidek » sob 28. úno 2015 13:20:31

jop to jsou pecka akce. Ted jedna bezi asi v mensim meritku,ale s nadsenim -
Kód: Vybrat vše
https://www.facebook.com/events/1563161213903972
ale nejak me chybi vyzbroj :D

Survarium LARP

Příspěvek od JezeveCZ » stř 25. úno 2015 22:35:44

Mnozí z vás jistě znají web rebjata.cz který stojí za S.T.A.L.K.E.R. LARPem. A ti kteří neznají, nechť zavítají sem http://www.stalker.rebjata.cz). Proč ale zakládáme tuto sekci s názvem Survarium LARP?
Jsme v kontaktu s organizátory a rádi bychom uspořádali LARP zaměřený právě na svět Survaria. Organizace akce této velikost je velmi náročná a jak sami víte, informací o světe v Survariu není mnoho, alespoň o tom otevřeném, který ještě není ani přístupný.
Než tedy budou tyto informace známé, máte i vy možnost rozhodnout, jak by tato akce mohla vypadat.
V anketě v horní části můžete odpovědět, jestli byste na tuto akci přišli. Dále se vás ptáme co od takové akce očekáváte, co byste tam chtěli zažit, jaké prvky by měla mít, co by měl obýt cílem apod.
Za všechny reakce děkujeme.

Nahoru

cron