SURVARIUM.cz - Fórum | CZ-SK Fansite

Klany

Klany

Příspěvekod witcherrr » ned 10. črc 2016 11:46:59

Čaute,

Mám dotaz je někde rozpis / přehled cz/sk klanů? Případně jestli se dají ve hře (jak) hrát cw. Vím že tu je jeden web a ten je starší a zdá se neaktuální, navíc, aby se web načítal 12 sekund... http://csb.survarium.cz/

Dík za odpovědi.
witcherrr
Přeživší
Přeživší

Frakce: The Fringe Settlers
Herní nick: The Witcher+

Re: Klany

Příspěvekod Morbidek » sob 16. črc 2016 18:12:05

Jestli je nekde prehled klanu.... nemam tuseni. A CW jsou ( nebo tomu aspon tak bylo ) ale o ne neni zas nejak 2x velkej zajem. teda aspon co vim od kluku mimo CSB. problem je ten, ze to dost lidi hraje jen po nejakym vetsim patchi tak tejden a zas cekaji na dalsi.... tech co mastej pravidelne by jsi spocital na prstech......
:good: za používání tlačítka Hledat máš u mě malé bezvýznamné plus :good:
Morbidek
Moderátor

Příspěvekod witcherrr » ned 17. črc 2016 16:13:09

Škoda no, kdybych já byl správce této fanpage určitě bych si třeba udělal sekcí klanů a aktualizoval jej, škoda že o stránku se nikdo nestará, nevím jaká byla návštěvnost teda.

No snad se to do budoucna zlepší co se týče klanů a cw, hra k tomu přímo vybízí, záleží na VG aktuálně ten patch udělal více paseky, anti-afk systém který je teoreticky k ničemu.. ale to jsem odbočil.
witcherrr
Přeživší
Přeživší

Příspěvekod Morbidek » stř 20. črc 2016 16:39:13

ono je to težký. Přehled klanů jsem nenašel ani na official stránce natož ve hře.... Spousta klanů vzniká, ale hraje v něm aktivně 3-5 členů. Takže sice máš někde před jménem zkratku klanu, ale v podstatě hraješ sám nebo s kamarádem od vedle, takže...... rozumíš... Před 2 rokama to bylo jiný, každej se těšil z atmosféry, vymejšlel set hadrů aby mohl proběhnout statickejma anomálkama a dostal se tak soupeři do zad a přitom unesl dost naboju atd.... a hlavně měl vidinu toho, že naexpí, osahá si to a pak přijde FreeMod.... když vyšlo na jevo že rok od slibovaného vydání alphy freemodu ho nemají ještě ani na papíře.....
Morbidek
Moderátor

Příspěvekod witcherrr » pát 22. črc 2016 19:01:31

Jo tak to já nevím jak to mají udělaný co mají v plánu, beta už je dost dlouho. Freemod mě zas neláká, beru to jako online fps. Kdybych chtěl freemod tak bych šel spíš do Espace from Tarkov ten zas mám pocit nebude mít klasické pvp. Uvidíme co nám tvůrci přinesou.
witcherrr
Přeživší
Přeživší

Příspěvekod Morbidek » pát 22. črc 2016 19:51:22

Rika Ti neco S.T.A.L.K.E.R? Tak neco na ten zpusob.....Ty mladsi uz to neznaji ale podle me to stale jedinecna hra... v podstate jedinna sveho druhu.... neznam nic co by melo takovou atmosferu, bylo tak obrovsky.... kdyz jsem vlezl do closed bety Survarka .. uplne to na me dejchlo a rikal jsem si " jo starej dobrej stalker " az bude free mod bude to super.... ted je to jen fps a to proste omrzi....
Morbidek
Moderátor

Příspěvekod witcherrr » sob 23. črc 2016 9:47:07

Jistě že znám, zkoušel jsem náký, ale tehdy jsem neměl nejlepší pc na to, abych to mohl střízlivě hrát. Pravda že to omrzí, ono je docela málo map, zbraňí z dlouhodobějšího hlediska, špatný interfence klanu, chybí ranked matche nebo něco na ten způsob, Rank je udělán trošku blbě na můj vkus. Ono by se dalo najít spousta věcí co hře vyčíst, ale je to zatím beta, tedy aby u bety nezůstali.

Mě přijde že VG udělalo hru se střetem zájmů, na jednu stranu chtějí dělat odnož Stalkera a slibovali údajně freemod a na druhou stranu je hra zatím čistě pvp, což stalker hráče odežene a ty nové vzhledem k obsahu dlouho neudrží, nemluvě o technických problémech :)
witcherrr
Přeživší
Přeživší

Příspěvekod Morbidek » sob 23. črc 2016 18:59:34

Uhodil jsi hřebíček na hlavičku a to vší silou :good:

jen upřesním, že žádný "údajně" neexistuje viz.

Obrázek
Morbidek
Moderátor

Zpět na Klany