SURVARIUM.cz - Fórum | CZ-SK Fansite

Co si myslíte o nynějším Surváriu?

Co si myslíte o nynějším Surváriu?

Příspěvekod fantom004 » ned 26. úno 2017 13:41:22

Zdravím všechny hráče,

Chtěl bych v tomto tématu prodiskutovat, co se komu na Survárium líbí/nelíbí.

Co mě k tomuto článku inspirovalo je to, že jsem hrá Survarium přes minulé Jaro(2016) až do konce Srpna(2016), kdy bylo v poměrně dobré stavu a mělo to dobře našlápnuto. Poté jsem nějak přestla hrát z důvodu častého boji proti hackerů, cheaterům a další havěti. Dnes jsem s bratrem zkusil opět hrát. Dobře chápu, že když se člověk vrátí po půl roce do hry, že nemá dobré míření. Zbraň mu lítá v ruce, a prostě si to osahává zpět. Ale to co jsem dnes zažil, že hráči čekají za zdí až půjdete, a přímo než vlezete do baráku či kam-koli vás hned zabijí. Bohužel, kdyby se to stalo, párkrát. Pochopím to. Náhoda. :hang1: Ale pokud mě takto zabíjí celý zápas.. :diablo:

Myslím si, že vývojáři hru místo toho aby vylepšovali a optimalizovali od hackerů a podobné havěti. Tak hru pohřbívají víc a víc do země.

Nicméně nemluvě o tom, že mám hrozný ping, který jsem nikdy neměl.(Ostatní hry v pořádku)

Co si o tom myslíte, vy ostatní? :yes:
CPU Intel Pentium G3258 4,2GHz - MB MSI B85-G43 - GK Gainward GeForce GTX 960 Phantom - RAM EVOLVEO Zeppelin Gold 16GB 1333 - HDD Western Digital Caviar 1TB - CASE MODECOM BULLDOZER

Můj STEAMhttp://steamcommunity.com/id/fantom004
fantom004
Přeživší
Přeživší

Klan: CZ-SAS
Frakce: Black Market
Herní nick: fantom004

Re: Co si myslíte o nynějším Surváriu?

Příspěvekod witcherrr » ned 26. úno 2017 13:57:19

Ahoj,

Taky jsem se lehce vrátil a osobně nevidím ve hře posun. Optimalizace je stále velkou neznámou, jednou to šlape nádherně pak hůř..

Na cheatery jsem nenarazil, ale narazil jsem na boty a to skoro každý zápas, což mi přijde jako největší pitomost v PvP režimu, snad se to vyřeší dalším patchem, který má snížit úrovní frakcí s 10lvl na 5lvl kvůli match-makingu, ale nevěřím tomu.

Clan systém je stále takový "makový" ranked matche nejsou, clan matche asi taky ne? Jak jsem již dávno psal ta hra má potenciál vyplnit díru mezi CoD/CS - Insurgency a zároveň apelovat na hráče, kterým se tohle zasazení líbí. Ale ten vývoj je zatím slabý, optimalizace, motivace hrát a mít boty v regulérním PvP režimu je ...

Každopádně kdo má čekat další roky na úplnou hru.
witcherrr
Přeživší
Přeživší

Frakce: The Fringe Settlers
Herní nick: The Witcher+

Příspěvekod Morbidek » pon 27. úno 2017 4:58:28

Zdar. S pingama souhlasim, jednou tak podruhe onak. S optimalizaci jinak nemam moc problem. Cheatri jsou taky celkem vyhnani.
A ted - Boti.... jasny dukaz toho, ze to lidi nehrajou. ono kdyz je za celej den na serveru 400-700 lidi ( steam stats ) tak to museji nekde nahnat aby to nenapadlo 1 vs 1 po pul hodinovem cekani ve vronte. Puvodne jsem si myslel, ze je to jen nejaky test AI kvuli free modu, ale ono ne... je to proste tezkej nedostatek hracu.
hit boxy atd bych s tim, ze je to beta presel. Ale spise me zarazi, ze plytvaji casem na programovani botu, ale jakmile hodim prispevek s obrazkem jejich slibovaneho casoveho planu, tak me ho okamzite smazou. Nebylo lepsi misto toho se opravdu polozit do toho zasranyho free modu, kvuli kterymu to vsicni zacali hrat? Nez plejtvat casem a lidma na nejaky Boty v PVP a podobny srandy. Vsak to lidi neudrzi a novy nezustanou. Mapy taky nepribejvaj. a kdyz tak uplne desny ( London ).

Takze asi tak. Ve 4 rano me vic nenapada. Treba me jeste necim rozhejbete k zamysleni ;-)
:good: za používání tlačítka Hledat máš u mě malé bezvýznamné plus :good:
Morbidek
Moderátor

Příspěvekod fantom004 » pon 27. úno 2017 19:03:56

Zdravíčko,

S těma Botama slouhlasím. Je to docela šílený, když hraješ 2v2 a ostatní boti. :mad: Myslím si, že zas taková doba čekání na hru, když nebyly boti nebyla. Ale budiž přáno vývojářům.

Co mě ještě tak trošku opravdu s*re, je to že nemůžeš jít třeba se 4 kamarády. Ale pouze se dvěma. Prostě ty grupy by měli být větší. A tím myslím třeba 5v5 :hi:

A co mám v hlavě už dlouho, mohli by udělat maskování zbraní.. :good:
CPU Intel Pentium G3258 4,2GHz - MB MSI B85-G43 - GK Gainward GeForce GTX 960 Phantom - RAM EVOLVEO Zeppelin Gold 16GB 1333 - HDD Western Digital Caviar 1TB - CASE MODECOM BULLDOZER

fantom004
Přeživší
Přeživší

Příspěvekod Morbidek » stř 01. bře 2017 5:18:40

Na 5 vs 5 by se musel pridat nejakej jinej mod. Vis co by to znamenalo na publicu, kdyby jsi byl v tymu kde neni jedinej squad a proti tobe jeden 5clenej? nesmysl, nezahral by jsi si. Maskovani zbrani, je podle me malickost, ale myslim, ze by to bylo opet plejtvanim "zdroju", ktere je potreba vyuzit jinde.

Me spis mrzi zruseni statickejch anomalek. v podstate ted nemaji puvodni Scavengers vubec zadnej smysl. zadny chemicky a ja nevim jaky obleky nevyuzijes. dejchaci pristroje? na co? ty anomalky co ted jsou probehnu 3 za sebou s baterkou v ruce a jeste ji donesu..... o nicem. Kde jsou ty casy, kdyz jsi svihnul baterku, zapnul kyslik a vlezl ve skole do sklepa. nebo na Rundye tim rakosim. Sniperi te v tom nevideli, a bezet za tebou ? bez dejchace? moooc debre kazdej vedel, ze to nejde.... Ted je z toho jen obycejny FPS akorat ma super atmosferu, aspon ze tu si zatim drzej.

Dlouhou dobu jsem byl optimista a veril, ze ted uz prijde nejaky update, kterej tu hru zas nakopne. Bohuzel, s tim jak to vyvojari vedou si myslim, ze se za chvilku na Survarium uplne zapomene a v tichosti se vypnou servery. Me prijde, ze uz je to jen cekani az se jim zaplatej jeste nejaky kesky a pak to zabalej. Mit skluz s vydanim cehokoliv je dneska normalni, ale mit skluz pres 2 roky? a nemit ve hre ani polovinu toho co bylo slibeno a tu polovinu co tam je jeste oholit ? Nevim, myslim ze muzeme chystat smutecni hostinu a uzavirat sazky jak dlouho jeste Survarium bude "survive" :D Sice to neznamena ze klukum z vostoku nedrzim palce, ale nadeje se uz uz chysta k poslednimu vyechnuti.
:good: za používání tlačítka Hledat máš u mě malé bezvýznamné plus :good:
Morbidek
Moderátor

Příspěvekod fantom004 » stř 01. bře 2017 15:26:37

Tím 5v5 jsem myslel to, že by to hledalo 5 lidí vs 5 lidí :biggrin:

fantom004
Přeživší
Přeživší

Zpět na O hře