SURVARIUM.cz - Fórum | CZ-SK Fansite

Vznik klanu ČSL

Vznik klanu ČSL

Příspěvekod Kiwosz » čtv 03. črc 2014 13:20:09

Ahoj všichni rozhodli jsme se konečně založit slibovaný klan. Zatím je neoficiální protože hra klany ještě nepodporuje, ale jakmile to půjde bude založen i ve hře. Podle výsledků ankety a komentářů pod ní bylo vybráno jméno ČSL - Česko-Slovenská Legie. Jestli se chcete do klanu přidat tak napište do komentářů a bude vám zpřístupněna část fóra pro členy ČSL. Prozatím jsem vedoucím klanu já Kiwosz a zástupcem je Jezevec. Tak se přidávejte, ať vytvoříme silnou komunitu a nakopeme ostatním klanům hýždě :D
Kiwosz
Admin

Frakce: The Fringe Settlers

Re: Vznik klanu ČSL

Příspěvekod canus SVK » pát 04. črc 2014 7:01:45

Čau hlásim sa do klanu .
canus SVK

Příspěvekod stano11 » sob 05. črc 2014 17:00:43

Ahoj vsem je pekne ze stete zalozit clan ale asi nebudete jedini kto ho bude stet zalozit.
Tak si polozme otasku bude clan CSL fungovat bez pravidiel a podmienok asi nie.
ked doriesite pravidla a podmienky naboru tak mal by som zaujem
stano11
Přeživší
Přeživší

Herní nick: stano11

Příspěvekod aeliar » sob 05. črc 2014 19:43:04

Nazdar :) hlasim sa do clanu B-)
aeliar
Zelenáč
Zelenáč

Frakce: The Renaissance Army
Herní nick: aeliar

Příspěvekod canusSVK » sob 05. črc 2014 21:29:01

Ahoj boly by naozaj dobre keby sme si určili podmienky za akých by klan fungoval
určiť minimálny vek,aspoň raz do týždňa sa zýsť bud na team speaku alebo skype ohľadom fungovania clanu určiť aspoň pár ľudí ktorý to budú mať na starosti ale to už bude na dohode a na zakladaťeľoch klanu
canusSVK
Zelenáč
Zelenáč

Klan: čSL
Frakce: Black Market
Herní nick: canus SVK

Příspěvekod JezeveCZ » ned 06. črc 2014 0:46:38

podmínky samozřejmě budou, momentálně se snažím utvořit klanový web na subdoméně tohoto webu (prozatím), snad bude do pondělí hotový. Pokud by se chtěl ujat vedení nebo pomoct s organizací tak budeme jen rádi :)
...protože artefakt!
JezeveCZ
Admin

Klan: CSB
Herní nick: JezeveCZ

Příspěvekod stano11 » ned 06. črc 2014 1:16:10

Nazdar Jezevec no v buducnu by som mal zaujem za hlasit na poziciu velitela klanoviek skusenosti o taktike mam len kazdy hrac v clane by mal uviest aj stil boja napriklad brokovnica a samopal je na blisko pusky na strednu vzdialenost ako podpora pre raz a pak snajpri pre podchitenie strategickych bodov bez stilu boja neni mozne s hracmi spravit taktiku to sa tika hry.
a co sa tika podmienok clan malo by tam byt min hranica 18+ teda v urcitich pripadoch vinimka
ked hram survarium musim byt aktivni aj na TS3
aktyvita hraca by nemala byt mensia ako 20% v mesiaci
a ak je hrac online mal by sa zucasnit clanovich akci ako ceti vycvikovky a planovani taktiky v clanovich valkach napisal som len to najhlavnejsie
a moj navrch na nazov clanu:Black Sun
stano11
Přeživší
Přeživší

Herní nick: stano11

Příspěvekod Oslik » ned 06. črc 2014 4:04:02

Zdarec, doufám že to nevyzní moc drze, ale vzal bych to naruby a podmínky si určím sám :). Respektive .. nastíním co hledám a vy mi řekněte jestli má smysl žádat o místo, či ne.

Jde mi o to, že mám zkušenost s více online hrami a komunitami v nich, zejména například WoT a zkušenosti z nich značně zchladily můj zápal potkávat nové lidi ve virtuálním světě. Například právě ve WoT jsem prošel řadou velice schopných klanů, což nasadilo laťku docela vysoko a dostáváme se k prvnímu bodu:
- neprahnu po vyloženě progamerské top lize :), ale rád bych kolem sebe lidi co mají mozek v hlavě a umí ho používat.

druhý bod:
-jsem dospělý člověk, už žádný mlaďas (bohužel :) ) a nehledám sice místo kde bude věkový průměr 30+, ale místo kde budou dospělí lidé či lidé schopní se tak alespoň chovat. Opět jak jsem zmínil, už mám plné zuby hysterických harantů a za hlášky "OMG NOOB, Report NOOB, go play tetris" a další perly bych s chutí fackoval

třetí bod:
-je mi jasné, že je třeba určit nějaká pravidla a vytvořit nějakou velitelskou strukturu, ale zas bych to nerad viděl hnát do extrémů. Naprosto nestojím o to být někde, kde si na mě bude vyskakovat 17ti letý spratek jen proto, že má kdesi na fóru nebo TS u svého nicku o hvězdičku nebo frčku navíc, má nick jinou barvou a má děsivá práva která já nemám (rozuměj: může mi mazat příspěvky, případně mě na fóru zabanovat).

Takže to je v kostce asi vše podstatné. Ocením reakci ;)
Oslik
Zelenáč
Zelenáč

Frakce: Scavengers
Herní nick: Oslik

Příspěvekod JezeveCZ » ned 06. črc 2014 11:51:02

Je jasné že každý má představu o vedení klanu jinou. Někdo to chce mít jako vojnu, nebo jako letní tábor bez pravidel. Osobně bych to neviděl ani na jedno, pravidla být musí, věkové omezení taky ale ono to vše záleží na lidech. Souhlasím s tím že by bylo dobér kdyby každý uvedl svůj styl hraní jako řekl stano11 . Informace o hráčích by byly dostpuné pouze členům klanu. Web bude snad brzy, na přihlášení na web vám budou stačit přihlašovací údaje na toto fórum.
...protože artefakt!
JezeveCZ
Admin

Klan: CSB
Herní nick: JezeveCZ

Příspěvekod waltari » ned 06. črc 2014 12:47:29

Plne souhlasim s Oslikem a pridal bych jeste neco navch.
V hlavnich bodech se ale shodnem, urcite urcit minimalni vek. Hraci kteri maji 13-15 let vas nijak nevytrhnou (bez urazky].
Zadne zapalene hrace co rvou noob noob noob, bez toho aniz by vedeli co to slovo vubec znamena.
Pokud mozno co nejcatejsi pouzivani toho co vam narostlo na krku.
Taky bych tam zahrnul anglictinu na nejake rozumne urovni aby si mohli lidi precist veci na foru a nebyly to porad situace "hele co to tam psali, nevis?" Taky nikdy nevite s kym budete eventuelne kooperovat v budoucnu.

To co bych rad pridal navrch jak jsem na zacatku psal (a je to castecne i duvod urcit minimalni vek) je ten ze ceske a slovenske klany nebo rikejte tomu jak chcete, proste nefunguji, kazdy je nejchytrejsi, kazdy chce byt velitel nebo tak neco, kazdy chce planovat taktiku, kazdy chce tohle nebo tamto nakonec to vzdy konci emo vystupem a posleze rozpadnutim daneho klanu/korporace/aliance. Takhle to bohuzel chodi ve vetsine online her.

Na druhe strane bych vubec neurcoval jak ma byt hrac online a pokud je kam ma chodit, nebo co delat, Survarium je porad jeste beta a ma se testovat, ne se honit o to kdo je lepcejsi.
A jako posledni - i kdyz v tom semnou nemusi vsichni souhlasit - bych ocenil kdyby hraci byli normalni, to znamena zadne "maminko on me rekl ze jsem debil na internetu, BANHAMMER". Me se moc nepozdavaji ty nazi-like rules Vostoku a uz vubec se mi nelibi ti bonzaci na foru kteri postuji pokazde kdyz jim nekdo napise ze jsou "insert mean word". Je to hra, nebo ne?
To by ode mne bylo asi vse.

Jako jmeno klanu bych si dokazal prestavit neco jako napr Spirit of Bohemia, at to dava smysl i ostatnim, anglicky mluvicim.
Naposledy upravil waltari dne ned 06. črc 2014 12:56:31, celkově upraveno 1
waltari
Přeživší
Přeživší

Další

Zpět na Klany