SURVARIUM.cz - Fórum | CZ-SK Fansite

Konkurence

Pokecejte o čemkoli!

Konkurence

Příspěvekod Kiwosz » úte 19. srp 2014 22:11:25

Zdarec všichni,
možná jste si někteří všimli, že vznikla konkurence pro naši fanstránku. Jsou na této adrese: http://survarium.mmosvet.cz Proč vám to píšu? Protože mi to přijde vtipné/smutné... Stránka patří pod Mmosvět.cz.
23.2.2014 jsme od mmosvet.cz dostali nabídku, že když přejdeme pod ně, získáme určité výhody (přístupy do her atd...) Odmítli jsme, chceme být nezávislí a nenecháme si kecat do naší práce, kromě připomínek a názorů uživatelů naší stránky, těch si velmi vážíme :-). Dále jsme měli nabídku 27.2.2014, abychom přešli pod scorpions.cz, taktéž jsme odmítli, chceme si zanechat svobodu v tom co děláme a doufáme, že se vám naše stránka líbí.
Tvorba obsahu, překlady a udržování stránky stojí hodně úsilí a času (hlavně Jezevce), tak potom zamrzí, když vlastní překlady a práci vidíte jinde získané formou Ctrl+c Ctrl+v a přepsaných pár slov, aby se neřeklo (např. CBT = uzavřená beta verze). Hold někdo výhodám a slibům velkých serverů neodolá :-)
Chceme poděkovat všem uživatelům za přízeň a věrnost, protože bez vás by naše práce (opakuji hlavně Jezevcova) neměla smysl.
Survariu Zdar! :-)
Kiwosz
Admin

Frakce: The Fringe Settlers

Re: Konkurence

Příspěvekod Morbidek » stř 20. srp 2014 15:24:36

A je to tu. Misto aby se udelala jedna vetsi komunita, ktera by spolupracovala a tvorila atmosferu... Se to zacina drobit. Jo jo, typicka ceska vlastnost - Tady budu velet ja :-( Je to skoda. Kdy cesky hraci dojdou k tomu, ze to tak proste nejde? Ale vite co ? Vy! jste byli prvni!!! A tak nejak me prijde, ze mate dost velkej naskok. At uz ve vzhledu webu, prelozenych rozhovoru.... Pevne verim, ze udrzite ( hlavne JezeveCZ ;-) ) tuhle latku tak vysoko jako doposud.
:good: za používání tlačítka Hledat máš u mě malé bezvýznamné plus :good:
Morbidek
Moderátor

Klan: CSB
Herní nick: Fousac

Příspěvekod Jan Kormendy » stř 20. srp 2014 17:47:09

[quote="Kiwosz"]Zdarec všichni,
možná jste si někteří všimli, že vznikla konkurence pro naši fanstránku. Jsou na této adrese: [url]http://survarium.mmosvet.cz[/url] Proč vám to píšu? Protože mi to přijde vtipné/smutné... Stránka patří pod Mmosvět.cz.
23.2.2014 jsme od mmosvet.cz dostali nabídku, že když přejdeme pod ně, získáme určité výhody (přístupy do her atd...) Odmítli jsme, chceme být nezávislí a nenecháme si kecat do naší práce, kromě připomínek a názorů uživatelů naší stránky, těch si velmi vážíme :-). Dále jsme měli nabídku 27.2.2014, abychom přešli pod scorpions.cz, taktéž jsme odmítli, chceme si zanechat svobodu v tom co děláme a doufáme, že se vám naše stránka líbí.
Tvorba obsahu, překlady a udržování stránky stojí hodně úsilí a času (hlavně Jezevce), tak potom zamrzí, když vlastní překlady a práci vidíte jinde získané formou Ctrl+c Ctrl+v a přepsaných pár slov, aby se neřeklo (např. CBT = uzavřená beta verze). Hold někdo výhodám a slibům velkých serverů neodolá :-)
Chceme poděkovat všem uživatelům za přízeň a věrnost, protože bez vás by naše práce (opakuji hlavně Jezevcova) neměla smysl.
Survariu Zdar! :-)[/quote]

Ač jsem doufal, že se budu moct zdržet komentování a obvyňování, nadále už nehodlám trpět tyto řeči. Jsem majitel portálu MMOSvět.cz a také survarium.mmosvet.cz a vaše obvynění, že jsme od vás zkopírovali nějaký obsah mě opravdu maximálně rozčílilo. Pár dnů zpátky jsem řešil informaci o tom, že od nás kopírujete novinky viz. Představení verze 0.24a, které jsme na magazínu MMOSvět zveřejnili o 1 den dříve než vy konkrétně 4.8. a vy 5.8. - viz data zveřejnění příspěvku. Vše jsem chtěl řešit interně a proto jsem vás i vyrozuměl, ale pokud si nedáte pozor budu muset celou věc začít řešit úplně jinak.
Jan Kormendy

Příspěvekod Kiwosz » stř 20. srp 2014 18:04:09

Mohl jste počkat na interní odpověd :-) že bychom něco okopírovali je směšné už kvůli tomu kolik obsahu je zde a, že na vaší stránce není skoro vůbec nic. Omlouvám se za unáhlené nařčení. Předpokládám že váš článek je překlad z anglického originálu na stránkách VG, tak jako náš takže je pochopitelné, že jsou články hodně podobné... Nic jsme od vás nepřevzali a nemáme to ani v plánu, vycházíme, ale všichni ze stejného zdroje takže se publikované věci moc lišit nebudou. Já jsem u vašeho článku viděl datum 13 SRP, 2014... proto jsem usoudil, že jste se inspirovali u nás... Kdyby to bylo naopak tak nic takového nenapíšu, Nejspíš jsou to dva nezávislé překlady toho samého a proto jsou si podobné, omlouvám se mé osobní nařčení bylo unáhlené. Dále prosím o diskusi mimo fórum.
Kiwosz
Admin

Příspěvekod Jan Kormendy » stř 20. srp 2014 18:25:27

Na našem webu http://survarium.mmosvet.cz není opravdu skoro nic vzhledem k tomu, že byl založen teprve 9.8.2014. Ale text pro článek Představení v0.24A je převzat z mého magazínu MMOSvět.cz viz. http://www.mmosvet.cz/databaze-her/fps/survarium/ kde byl tento článek publikován 4.8.2014 o Survariu píšeme od 3.3.2014. Nebudu se tedy hádat o něčem naprosto jasném a omluvu přijímám. Každopádně vás tedy poprosím o nějaký osobní kontakt nebo kontaktujte mě viz info níže a vše můžeme dořešit v klidu interně:

Facebook: https://www.facebook.com/redfoxcz
Gmail: https://plus.google.com/u/0/+JanK%C3%B6rmendy/posts
Tel.: 734808864
Jan Kormendy

Příspěvekod JezeveCZ » stř 20. srp 2014 18:37:40

Jak jsem vám psal v odpovědi na váš email (info@mmosvet.cz) Ano, článek jste zveřejnili dřív. Ale nechápu to kopírování. zdroj stejný - takže obsah témeř taky stejný.
...protože artefakt!
JezeveCZ
Admin

Klan: CSB
Frakce: The Renaissance Army
Herní nick: JezeveCZ

Zpět na Bar