SURVARIUM.cz - Fórum | CZ-SK Fansite

Konspirace aneb jak vás hra nemá ráda..

Pokecejte o čemkoli!

Konspirace aneb jak vás hra nemá ráda..

Příspěvekod MrM73 » pát 06. úno 2015 13:04:18

Původně jsem toto založil na foru CSB, ale tam to asi zapadne tak to zkusím i tady.
Zkusím tady založit takové téma pro odlehčení, takovou malou brečkárnu..o tom jak vás hra vytrolila, rozesmála, naštvala.
Mohlo by se to tady hezky rozjet :-) a sám hned přispěju.
Včera jsem měl za misi pro armádu dát tři vítězství. Ihned po tom co se mi ta mise ukázala v seznamu, se našemu týmu povedlo dvakrát vyhrát. Říkam si, pohoda, dám třetí a jdu spát.
Prdlajs..
Vypínal jsem to v jedenáct večer, po devíti prohrách v řadě. Neskutečně vytočený. Jako by si hra řekla, že mne prostě vyhrát nenechá..level 8-9..ještě ted když to píšu to ve mně vře :-DD
MrM73
Zelenáč
Zelenáč

Klan: CSB
Herní nick: Mira73

Re: Konspirace aneb jak vás hra nemá ráda..

Příspěvekod Morbidek » pát 06. úno 2015 15:11:11

to je klasika. Asi jako kdyz jsem mel za ukol ukrast baterku z jejich baze. 5* po sobe klasickej team death match :D ale coz naskoci jina mise nez se k tomu zas dostanu.
:good: za používání tlačítka Hledat máš u mě malé bezvýznamné plus :good:
Morbidek
Moderátor

Klan: CSB
Frakce: The Fringe Settlers
Herní nick: Fousac

Re: Konspirace aneb jak vás hra nemá ráda..

Příspěvekod kody33 » stř 18. úno 2015 1:27:12

ono je celkovo ten system vyberania hracov do teamu dost divny, jeden den ma losuje s normalnymi hracmi, kde sa da zahrat, sem-tam vyhra sem tam teamova prehra, po ine dni ma vylosuje proti ruskemu tymu ktory sa rozostavi okolo miesta spawnu a bez sance vobec sa dostat zo zakladne, a potupne prehry, potom sa clovek vypne a nema to vobec chut hrat niekolko dni...uvidime co prinesie novy update:-))))
kody33
Přeživší
Přeživší

Frakce: The Fringe Settlers
Herní nick: kody33

Zpět na Bar